Zarząd:

Prezes: Emil Niedziński – programy prowadzone w ramach fundacji zawierają moje wielokierunkowe zainteresowania dotyczące rodziny, Kościoła, kultury, wychowania młodzieży, turystyki i szeroko pojętej prewencji. Pochodzę z Kuklówki k. Grodziska Mazowieckiego, gdzie mieszkał i tworzył malarz Józef Chełmoński. Tam uczyłem się wrażliwości na sztukę, a z pomocą moich kuzynów, dziadka i lokalnych muzyków- również na muzykę. W mojej rodzinnej miejscowości miałem szczęście dołączyć do młodzieżowej wspólnoty chrześcijańskiej – Ruch Światło Życie, która pomogła mi lepiej zrozumieć dekalog, Kościół i Jego rolę w przygotowaniu do życia w rodzinie oraz do życia zawodowego. Tam też wspólnie z przyjaciółmi stawialiśmy pierwsze kroki przy organizowaniu wydarzeń kulturalno-religijnych. Z zawodu jestem lekarzem, prywatnie szczęśliwym tatą czterech synów. Moją pasją jest muzyka, gra na gitarze,  kolekcjonowanie sprzętu gitarowego i wszystkie działania organizacyjne zawarte w Fundacji E+.

Wiceprezes: Konrad Habit

Członek Zarządu: Justyna Niedzińska