Projekty

Nasze projekty

people, man, woman-2591959.jpg

Qulturalne Bierzmowanie

To formuła spotkań ewangelizacyjnych artystów z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Inicjatywa zyskuje aprobatę oraz błogosławieństwo kolejnych biskupów, naszym marzeniem jest by pewnego dnia mogła objąć wszystkie diecezje w Polsce.

Szkoła Menadżera

To comiesięczne spotkania z specjalistami zajmującymi się różnymi aspektami promocji muzyki chrześcijańskiej w Polsce i nie tylko. Zadaniem projektu jest tworzenie społeczności wspierającej artystów.

audience, concert, guitar-1835431.jpg

Koncerty dla samorządów

To projekt wspierający Jednostki Samorządowe w zakresie współpracy ze środowiskami chrześcijańskimi poprzez promocji artystów tego nurtu oraz integrację środowisk religijnych ( w tym parafii) na terenie Samorządu.

Szkolenia scholek

Chcielibyśmy wspierać osoby zaangażowane muzycznie w parafiach , aby umożliwić im rozwój artystyczny, techniczny, aby mogli lepiej pełnić swoją posługę i inspirować innych pozytywną, duchową  energią.

Festiwal

Naszym marzeniem jest odpalenie dużego międzynarodowego festiwalu, który będzie okazją do spotkania, integracji i zbudowania współpracy pomiędzy wspólnotami, środowiskami , które mają do zaproponowania formację, rozwój duchowy młodzieży i rodzinom w różnych częściach Europy.

Pikiniki Parafialne

To program, który chcielibyśmy zadedykować parafiom. Parafia ma być domem, miejscem gdzie ktoś na nas czeka.

Dla Rodziców

Chcielibyśmy powiedzieć kerygmat i świadectwa rodzicom. Również zależy nam na pokazaniu istniejących wspólnot rodzinnych, które mogą zaprosić rodziców do dalszej formacji (Domowy Kościół, Neokatechumenat, Rodziny Nazaretańskie, Przymierze Rodzin, Odnowa w Duchu Św. , Przyjaciele Oblubieńca).

Konferencja

To nasze doroczne święto. Tym razem spotkamy się 30.09.2023 w Centrum Kultury Dobre Miejsce w Warszawie. Zapraszamy.

Scroll to Top