Nasz zespół

Emil Niedziński

Prezes

Programy prowadzone w ramach fundacji zawierają moje wielokierunkowe zainteresowania dotyczące rodziny, Kościoła, kultury, wychowania młodzieży, turystyki i szeroko pojętej prewencji. Pochodzę z Kuklówki k. Grodziska Mazowieckiego, gdzie mieszkał i tworzył malarz Józef Chełmoński. Tam uczyłem się wrażliwości na sztukę, a z pomocą moich kuzynów, dziadka i lokalnych muzyków- również na muzykę. W mojej rodzinnej miejscowości miałem szczęście dołączyć do młodzieżowej wspólnoty chrześcijańskiej – Ruch Światło Życie, która pomogła mi lepiej zrozumieć dekalog, Kościół i Jego rolę w przygotowaniu do życia w rodzinie oraz do życia zawodowego. Tam też wspólnie z przyjaciółmi stawialiśmy pierwsze kroki przy organizowaniu wydarzeń kulturalno-religijnych. Z zawodu jestem lekarzem, prywatnie szczęśliwym tatą czterech synów. Moją pasją jest muzyka, gra na gitarze,  kolekcjonowanie sprzętu gitarowego i wszystkie działania organizacyjne zawarte w Fundacji E+.
mail: emilniedzinski@fundacjaeplus.org

Konrad Habit

Wiceprezes

mail: promocja@fundacjaeplus.org

Justyna Niedzińska

Członek Zarządu

mail: finanse@fundacjaeplus.org

Mikołaj Grudziński

Promocja

Promocja projektów Fundacji – kontakt z mediami
mail: media@fundacjaeplus.org

Iwona Ostrowska

Redakcja

Z wykształcenia jestem filologiem i pracuję jako tłumacz. Z zamiłowania muzykuję: śpiewam w chórze i prowadzę scholę liturgiczną. Moim pragnieniem jest, by jak najwięcej ludzi zaprzyjaźniło się z Jezusem. Dlatego chętnie angażuję się w posługę ewangelizacyjną, np. na rzecz młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Kocham piękno w każdej postaci, ponieważ przybliża mnie ono do najdoskonalszego piękna, którym jest Bóg.
mail: redakcja@fundacjaeplus.org

Urszula Bednarczyk

Redakcja

Z wykształcenia jestem kulturoznawcą i dziennikarką, zawodowo – nauczycielką w placówce wychowania pozaszkolnego, instruktorką zajęć filmowych, fotograficznych i teatralnych dla dzieci i młodzieży, organizatorką imprez, konferansjerką i rzeczniczką prasową. Po pracy głównie śpiewam i gram – jestem wokalistką, basistką, autorką piosenek  zespołu BeU i chórzystką Chóru Bazyliki św. Anny w rodzinnym Lubartowie, którego nadwieprzańskie i leśne okolice przemierzam rowerem.
mail: redakcja@fundacjaeplus.org

Przemysław Goławski

Szkoła Menadżera

Jestem dziennikarzem, fotografem i webmasterem. Mówię i piszę o psychologii i wierze, ale także o nauce, nowych technologiach, sprzęcie fotograficznym, internecie. Jestem profesjonalistą w dziedzinie fotografii reportażowej.
Zawodowo jestem związany z Polskim Radiem i Naczelną Redakcją Programów Katolickich. Prowadzę audycje w Programie Pierwszym, Czwórce oraz Polskim Radiu 24
mail: szkolamenadzera@fundacjaeplus.org

Karol Nowacki

Koordynator projektu „Koncerty dla samorządów”

Od dwudziestu pięciu lat gram koncerty. Spotkałem się z muzyką jako chłopiec w chórze katedralnym i doświadczyłem piękna i mocy muzyki zmieniającej życie moje i moich bliskich na lepsze. Próby, koncerty dawały mi zawsze alternatywę i możliwość wyboru, często sprowadzającego się do wyboru między robieniem rzeczy ciekawych i inspirujących albo głupot. Sztuka pomagała mi w końcu wybierać między dobrem a złem. Przez te wszystkie lata miałem szczęście zagrać dla ludzi młodych setki koncertów z wieloma zespołami takimi jak 2Tm’23, Maleo Reggae Rockers, Rock and Fire czy Arka Noego.

Zawsze uderzała mnie w nich otwartość i przychylne przyjmowanie pozytywnych treści oraz niekłamana gotowość do zabawy. Doświadczyłem, że oprócz zabawy młodzi ludzie szukają w wydarzeniach kulturalnych, w sztuce odpowiedzi na swoje pytania i wątpliwości, a często nawet na cierpienie. Ta otwartość sprawia, że na artystach ciąży ogromna odpowiedzialność właśnie za treści i wartości jakie reprezentują.

Andrzej Domagała

mail: mateusz@prophetmedia.pl

ks. Marcin Lewandowski

Opiekun duchowy

Jestem Księdzem i gram na perkusji w zespole Soudarion i Dilerzy Miłości. Kocham Boga i cieszę się, że mogę mówić o Nim w kościele, w szkole i na koncertowej scenie. Qulturane Bierzmowanie jest wspaniałą okazją, by podzielić się z ludźmi młodymi radością wiary, bo Bóg jest Najlepszym Towarzyszem życia!
mail: 81levi@gmail.com

Zespoły z którymi współpracujemy:

Są to m.in. Magda Anioł, Rock and Fire, Regau, dlaTego, Porozumienie, BeU, Fragua, Zespół w Składzie, Fausystem, Marta Madejska, Sąsiedzi Plus, 40+30/70, Jedno, Moja Rodzina, Soudarion, Semeion, Mocni w Wierze, Good God.